Zgodnie z ustawą o prawach konsumenta z dnia 30 maja 2014, kupujący ma 14 dni od daty otrzymania towaru na przesłanie oświadczenia o odstąpieniu od umowy, a jeśli sprzedający nie poinformował o prawie do odstąpienia – 12 miesięcy.  Zwrot przedmiotu przez konsumenta powinien nastąpić niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni kalendarzowych od daty przesłania oświadczenia, podobnie jak zwrot środków przez Sprzedającego. Sprzedający może jednak wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.  Umowa jest uważana za niezawartą, a konsument  ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy będące wynikiem korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.


1 – Jeśli zamierzasz zwrócić towar to w pierwszej kolejności napisz do nas wiadomość na e-mail: camilo.biuro@gmail.com

2 – Pobierz oraz wypełnij formularz odstąpienia od umowy, który znajduje się pod tym tekstem. Następnie dołącz go do przesyłki.

3 – Zwracany towar wraz z formularzem oraz dowodem zakupu odeślij na adres:

GREVO Grzegorz Waluś
ul. Kilińskiego 82
22-400 Zamość

4 – Koszt odesłania zwracanego produktu ponosi kupujący. Pamiętaj, że nie przyjmujemy przesyłek wysłanych do nas za pobraniem, usługą “e-przesyłka” lub paczkomatem.

5 – Poczekaj na zwrot środków, który nastąpi w ciągu 14 dni od daty przyjęcia produktu w naszym sklepie. Zwrot kosztów transakcji realizowany jest przelewem na konto, które należy podać w formularzu.